The BFG – Breakdowny

2 years ago by in VFX články Tagged: , , , , , ,

Tento příspěvek je součástí VFXcz ebooku Trikové filmy roku 2016 a obsahuje breakdowny, o kterých pojednává text knihy.S radostí vám přináším nový VFXcz ebook, který pojednává o tom, jak vznikaly efekty, které v roce 2016 zásadně posunuly možnosti filmové tvorby.

Ještě předtím, než jsem vůbec dostal nápad na vytvoření vlastního webu, psal jsem už od roku 2012 do tištěného časopisu jménem Pixel články o tricích v hollywoodských filmech. Tedy něco podobného, co vídáte na webu VFXcz, pouze ve větším měřítku. Tento magazín se dlouhá léta objevoval ve výlohách trafikových stánků. Bohužel na jaře 2016 zanikl a spolu s ním přestaly vycházet i mé dlouhé VFX příspěvky. Dlouho jsem přemýšlel, jak čtenářům ztrátu nahradit. Publikace, která se vám dostává do rukou, je mé řešení.

Obsahuje 12 dlouhých článků, notně rozšířených oproti příspěvkům, které jste již mohli číst na webu. Filmy, o nichž mluvím, jsou: Arrival, The BFG, Captain America: Civil War, Deadpool, Deepwater Horizon, Doctor Strange, Fantastic Beasts, The Jungle Book, Kubo and the Two Strings,Passengers, Star Wars: Rogue One a Warcraft (viz Obsah o něco níž).

[selz link=”http://selz.co/4kmYiRitM” show_logos=”true” background_color=”#790000″ text_color=”#ffffff” link_color=”#790000″ chbg_color=”#790000″ chtx_color=”#ffffff” type=”widget” interact=”modal”]

Freelance filmař a CG grafik. Bývalý Cinematic Director ve Warhorse Studios. Milovník Pána prstenů a Jurského parku. Tvůrce VFXcz.